12 осіб із діагнозом COVID-19 проходять лікування імуноглобулінами Biopharma. Терапія розпочата на різних стадіях хвороби. Пацієнти перебувають в різних регіонах України, де застосування імуноглобулінів затверджено регіональними або лікарняними протоколами. У всіх спотсерігається позитивна динаміка. Інформація подана станом на ранок 9 квітня.
Застосування імуноглобуліну грунтується на досвіді Японії, Китаю та інших країн в боротьби з епідемією коронавірусної інфекції. На сьогоднішній день існують повідомлення, що застосування препаратів ІГ мають значний позитивний ефект на пацієнтів з важким перебігом хвороби. ІГ підвищує опірність організму до бактеріальних та вірусних збудників, нормалізує імунну відповідь, зменшує кількість ускладнень.
Нагадаємо, специфічного лікування COVID-19 досі не існує.